Jakie pokarmy wzmacniają potencję?

addmin5 Bez kategorii 0 komentarze/y

Dzięki odpowiedniej diecie można poprawić swoją potencji i odczucia seksualne. Wiele naturalnych produktów zostało już przetestowanych pod kątem działania wzmacniającego potencję. Pozwalają one osiągnąć takie same rezultaty, jak wiele popularnych leków na potencję, np. Kamagra. Nauka ustaliła, które produkty spożywcze są szczególnie korzystne dla męskości i czego należy w tej sytuacji unikać.

Jakie owoce pomagają na potencję?

Wiśnie i inne owoce, które możemy kupić w każdym sklepie, są uważane za wzmacniacze potencji bez skutków ubocznych. Zawierają flawonoidy, które również poprawiają krążenie krwi, ponieważ uwalniają żyły ze szkodliwych wolnych rodników. Wolne rodniki ograniczają produkcję tlenku azotu, który może prowadzić do powstawania problemów z erekcją. Ciśnienie krwi nie może być zbyt wysokie, aby przepływ krwi mógł prowadzić bez przeszkód do stałej erekcji. W tej sytuacji pomaga potas, który występuje w wysokich stężeniach m.in. w bananach. Wiosną należy wybrać na potencję szparagi. Substancja, którą zawierają, nazywa się rutyna. Chroni ściany komórkowe. Szparagi zawierają również dodatkową porcję potasu.

Owoce morza i jaja

Niedostateczne zaopatrzenie w cynk może prowadzić do problemów z mocą. Cynk jest niezbędny do produkcji testosteronu. Znajduje się w pokarmach zwierzęcych, takich jak masło i jaja, a także w różnych rybach i ostrygach. Już Casanova zaopatrywał się obszernie w te specjalne owoce morza, aby zwiększyć produkcję testosteronu i tym samym wzmocnić potencję. Podobne działanie mają leki na potencję, np. Kamagra itp. Ryby, takie jak łosoś, mają wiele kwasów tłuszczowych omega-3, które również wspomagają krążenie krwi w członku. Ponadto, w rybach znajduje się dużo jodu, który jest dobry dla tarczycy i metabolizmu hormonalnego.

Zioła na potencję

Naukowcy przyjrzeli się bliżej efektom wysoce chwalonych naturalnych wzmacniaczy seksualnych. Okazało się, że przyprawy żeń-szeń i szafran są niezwykle korzystne pod tym względem. Nieco mniej skuteczne, ale nadal dobre są czosnek i imbir.

Czego unikać?

Według badania, alkohol może zwiększać przyjemność, ale sprawność seksualna ma tendencję do odczuwania skutków. Zamiast tego polecane jest picie dużej ilości wody, nawet podczas dłuższej zabawy miłosnej. Udowodniono bowiem, że nadmierna utrata płynów może zmniejszyć potencję. Zbyt wiele tłustego mięsa i fast foodów może być naprawdę niekorzystne dla potencji, ponieważ cholesterol i nienasycone kwasy tłuszczowe szybko zwapniają naczynia krwionośne w penisie.

Więcej informacji znajdziesz na https://viagra.edu.pl/

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *